Автор: Радчук Галина Дмитрівна, вчитель початкових класів. Мета: закріплювати
знання табличних випадків множення і ділення; розвивати вміння
розв’язувати задачі з буквеними даними на зведення до одиниці; формувати навички каліграфічного письма; розвивати
логічне мислення учнів, навички співпраці; виховувати почуття взаємодопомоги та підтримки.
Обладнання: конверти; різнорівневі завдання з трикольоровими
трикутниками; сніжинки з рукавичками – задачами; частини будинку ( на магнітній
дошці); малюнок Пата і Патати; аркуш з фломастерами; сигнальні картки; зразки
написання цифр 2 і 3; цеглинка і конверт.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Мотиваційно - цільовий етап уроку.
- На вас чекає цікава та змістовна робота. Ми повторимо вивчені табличні
випадки множення і ділення, розв’язуватимемо задачі, працюватиме в парах
групами.
На
урок завітали наші давні друзі – Пат та Патата з картопляної родини.
(Учитель вивішує малюнок)
Та мені вони здаються сумними. Чого, на
вашу думку, сумують Пат з Пататою?
( Вислуховуються варіанти відповідей. Акцентується
увага на варіанті „ніде жити, дуже холодно”)
-
Саме так – у
картопляної родини немає житла. Тож протягом уроку пропоную докласти максимум
зусиль і звести нашим друзям будиночок. Згодні? Що необхідно, аби дім був
міцним та гарним?
( Варіанти відповідей: матеріали, вміння, знання
тощо. Акцентується увага на варіанті „дружна спільна праця”).
-
Це одне із
завдань: працювати злагоджено, дружно. Готові?
Покажіть, з яким настроєм беремося до
роботи?
( діти піднімають сигнальні картки: зелений колір
– впевнений у своїх силах, готовий до роботи; червоний колір – відчуваю
тривогу, не зовсім впевнений у собі.)
-
З чого
почнемо будівництво? ( З фундаменту)
Фундамент – основа споруди, опора для
стін. Він має бути міцним.
(Прикріплюється на магнітній дошці).....
|