Вівторок, 2019-04-23, 11:23 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Грем'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Молода генерація

                                             


                Мічак Валентина Петрівна
 Навчалася у Грем'яцькій ЗОШ І-ІІІст., яку закінчила у 2000році. У 2001р. вступила у Рівненське музичне училище на факультет „Хорове диригування". Провчившись чотири роки, закінчила його у 2005році і у тому ж 2005році поступила на третій курс в Рівненський державний гуманітарний університет на спеціальність „Музична педагогіка і виховання". Закінчила РДГУ у 2008році. З 2006року працюю вчителем музики у Грем'яцькій ЗОШ І-ІІІст. Своєю професією я задоволена, бо люблю дарувати людям радість.
                                             
                Болотнюк Оксана Андріївна
Закінчила Грем'яцьку школу у 1999 р..В цьому ж році вступила в Націона­льний університет «Острозька Академія» на історичний факультет.Навчалася 6 р. і у 2005 р. закінчила навчання.Почала працювати в Грем'яцькій школі із 2006 р.як вчитель історії і правознавства,а згодом ще і педагог-організатор. Професію вчителя обрала тому,що люблю працювати з дітьми і мабуть я «жила» цією професією ще з дитинства.В професії мені подобається навчати дітей,виховувати їх та прищеплювати цікавість до чогось нового.Єдине,що «заважає» працюватиме брак часу,його швидкоплинність. У вільний час люблю готувати смачні страви і читати. У своєму виборі професії нерозчарувалася,хоча не думала,що буде так важко,а можливоще тільки спочатку,адже працюю лише 4 р. Для мене школа в майбутньому-це школа з дружнім учнівським та вчительським колективом,де школа має тісну співпрацю з батьками, школа,яка матеріально і технічно забезпечена,школа,в якій панує добро і справедливість.
                          
 
                Буйністрович Ольга Юріївна
Закінчила Житомирський педадогічний інститут ім.І.Я.Франка, природничий факультет,спеціальність-вчитель біології,хімії,екології та ОБЖ. В Грем'яцькій ЗОШІ-ІП ст.працює з 2004 року.. Професію обрала за покликом душі,любить працювати з дітьми,вчити їх,відкривати таємниці природи. В професії вчителя подобається всеюсобливо педколектив.Не подобається те,що держава недостатньо фінансує освіту,в числі працю вчителя. За сумлінну роботу нагороджена грамотами.И хоббі-багато подорожуватиюсобливо по визначних місцях України.До цього залучає і своїх вихованців,з якими вже відвідала Острозьку академію та краєзнавчий музей,м.Рівне,м.Луцьк. В майбутньому вчителька бачить школу красивою,на клумбах багато квітів,діти ходять у шкільній формі,школа обладнана сучасними технічними засобами навчання,в дітей та педагогів чудовий настрій.Зросте заробітна плата вчителя.
 
                          
                  Лаптєва Лариса Федорівна
Закінчила у 2009 р. педадогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету,спеціальність-вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва. З 2005 р. працюю в Грем'яцькій ЗОШІ-ПІ ст.,бібліотекарем. Ще з шкільних років мріяла працювати вчитилемхпочатку-вчителем української мови та літератури,потім-початкових класів.Але у 2005 р. мені запропонували попрацювати у нашій бібліотеці .Я вирішила спробувати себе на цій посаді,поки буду навчатися в університеті. За час,який я працюю бібліотекарем,у мене були і розчарування^ незгоди,так як уся робота бібліотеки пов'язана з людьми,які беруть книги,а вони бувають не завжди чемними. В моїй професії мені подобається те,що у наш час,коли впроваджуються новітні технології^ я не залишаюся осторонь,у мене є можливість навчатися новому та поступово впроваджувати це в свою роботу .Не подобається те,що останнім часом діти почали менше читати,тому у бібліотеці коло читачів не дуже широке,а хотілося б кожного дня обслуговувати не менше ніж 30-50 учнів нашої школи. Працюю я не так довго,тому ще не встигла заслужити якусь нагороду,
хоча була нагороджена «Грамотою за сумлінну працю» від Острозького відділу культури та туризму. Моє хобі дуже пов'язане з моєю роботою-я люблю читати книги. В майбутньому хотілося б,щоб наша школа була ще кращою,ніж тепер гкрасивий ремонт,повне устаткування навчальних кабінетів,в тому числі й бібліотеки,старанні та розумні учні.На мою думку,школа має бути з такою атмосферою,що прийшов до неї зранку,ввечері ти не хочеш покинути її стіни,з атмосферою добра,тепла,розуміння та взаємодопомоги.
                            
                 Ничипорук Віта Анатоліївна
Закінчила Тернопільський державний педінститут, філологічний інститут. Працює вчителем української мови та літератури в Грем'яцькій ЗОШ з 2006 року. Заміжня, виховує сина. У професії вчителя не розчарувалася, бо дуже любить працювати з дітьми. Діти також люблять і поважають Віту Анатоліївну за її ерудованість, високий профіоналізм. її вихованці неодноразово були призерами районних олімпіад з української мови та літератури, учасниками обласних конкурсів знавців рідної мови ім, П. Яцика. Завжди привітна, врівноважена, з почуттям гумору. Захоплюється вишиванням, читанням художньої літератури. В майбутньому бачить нашу школу затишною, комфортною, щоб вона була другою домівкою. Щоб дійсно була співпраця вчителя і учня, щоб це була школа сімейного типу.
 
                                              
                                    Дядило Олена Григорівна
Закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім.Павла Тичини,природничий факультет. Працює в нашій школі з 2003 р. Ще у дитинстві Олена Григорівна мріяла стати вчителем,адже в неї мама і сестра теж вчителі.Вона хотіла і далі продовжити династію вчителів. У виборі цієї професії не розчарувалася. Їй подобається працювати із дітьми,навчати їх чогось нового.Але не все в нашій школі подобається для цієї вчительки.Вона хотіла б щоб ця школа була більш матеріально забезпечена,щоб діти мали більш кращі умови для навчання. Цей молодий вчитель не має нагород ,хоча є хорошим вчителем.
Її приваблюють мальовничі краєвиди,різні історико-культурні місця.Коли випадає нагода ,вона намагається взяти бажаючих дітей із собою.А ще вона майстер-трудівниця.її хоббі-в'язання. У майбутньому бачу школу більш сучасною,добре забезпеченою всім необхідним для навчання,а також теплою і затишною. 


                        

               Ломінська Наталія Анатоліївна
Закінчила Острозьку академію та МЕГУ,факультет іноземна філологія;романо-германські мови. У Грем'яцькій ЗОШ І-ІІІ ст. птрацює з 2007 р.,навчає англійської мови учнів початкових класів. Професію вчителя обрала тому,що дуже любить дітей,любить спілкуватися з ними .У своєму виборі не розчарувалася,а навпаки,робота відкриває їй нові грані,тому працює вчителька самовіддано і творчо. Приязна,товаристська,енергійна. В майбутньому бачить школу передовою, в школі навчатиметься багато талановитих дітей,які будуть приносити славу школі і Україні.
 
                         
 

                      Стецюк Віта Віталіївна
Закінчила педагогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету. У Грем'яцькій ЗОШ І-ІІІ ст. працює з 2003 року, спочатку педагогом-організатором, а зараз - вчителем початкових класів. Обрала цю професію тому, що любить дітей, їй цікаво спостерігати, як маленькі вихованці, що прийшли з дитячого садка, стають особистостями. В обраній професії не розчарувалась. Захоплюється вишивкою хрестиком, любить мандрувати. Вважає, що держава недооцінює працю вчителя. Щоб виховати сучасного учня справжнім патріотом своєї держави, вчитель має бути забезпечений матеріально, щоб мати змогу зростати духовно. В майбутньому школу уявляє не просто приміщенням для навчання, а зеленим парком.
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz